[rev_slider alias=”mainnnnnn”]
تصویر
پشتيبانی سازمانی
برای توليد يك تيم حرفه‌ای داريم؛ طراح، مهندس، مدير، پشتيبان، فرايند، كارگاه، سيستم، يعنی يك سازمان خلاق درخدمت شماست
تصویر
توليد ظريف‌ترين مدل‌ها و حجم‌ها
محدوديتی در طراحی ظريف‌ترين و دقيق‌ترين‌ها مدل‌ها نداريم، هر چيزي رو مي‌تونيم خلق كنيم. طراحی، توليد، نصب و خدمات پس از فروش
تصویر
حجم بزرگ و پيچيده اما سبك
توليد حجم‌های بزرگ و پيچيده با متريال‌های سبك تخصص ماست. شايد متناقض به نظر برسه اما ما عاشق چالش‌ها و راهكارهاي جديديم.
تصویر
ما يك شركت خلاقيم، رسما
شركت خلاق يعنی اينكه ماهيت اصلی محصولاتمون بر پايه خلاقيت و نوآوريه. و البته اين خلاق بودن را بايد رسما ثابت كرد و ما ثابت كرديم.
0
%
رضايت مشترى
0
نفرساعت كار
0
تعداد پروژه ها

نظرات مشتریان ما

آقای جباریآقای سالاریآقای عباسیآقای ودود موذن زادهآقای اسناوندی
این درسته که قیمتی که کار شد کمی بالاتر از حد متوسط بود ولی کاری انجام شد که واقعا بی نظیر بود. من همیشه با ساخت مجسمه مشکل داشتم ولی روشی که پارس فوم کات بهم معرفی کرده بود رو قبلا تجربه نکرده بودم. از نمونه کارهاشون بهشون اعتماد کردم و نتیجه اعتمادم رو گرفتم. ریزترین نقش‌ها هم کار شده بود. باورکردنی نبود.
آقای جباری
مجسمه ساز
کاری که من سفارش دادم چالش بزرگی داشت و اونم این بود که هیچ شرکت مسئولیت قبول نمی‌کرد که عین اون کارو به من تحویل بده. وقتی که با پارس فوم کات صحبت کردم در کمال تعجب بهم گفت که هیچ محدودیتی وجود نداره و با کیفیت عالی کار بهتون تحویل می‌دیم. به همین سادگی کار در زمان مناسبی بهم تحویل داده شد.
آقای سالاری
شرکت ارم
خب من همیشه دغدغه این رو داشتم که بتونم با کمترین مشکلات باغ‌تالار خودم رو متحول کنم. عموما متریالی که دیگران استفاده می‌کنند چالش‌هایی رو با خودش به همراه داشت. خودم هم تمایلی نداشتم که از روش‌های سنتی برای بازسازی باغ‌تالار استفاده کنم. وقتی دوستان طرح بهم ارائه دادند هیجان زده شدم و وقتی اجرا شد به باور رسیدم که روش‌های جدید بسیار کارآمدتر از روش‌های قدیمیه.
آقای عباسی
باغ تالار مجنون
خیلی برام جالب بود قبل از اینکه کار اجرا بشه مدل سه بعدی کار رو دیدم. من ذهنیتی نداشتم ولی با طراحی مدل سه بعدی ذهنم در مورد شکل و شمایل کار باز شد ولی دغدغه بعدی این بود که واقعا همین مدل سه بعدی عینا اجرا میشه. که واقعا همون مدل، عینا خلق شد. پارس فوم کات از جمله شرکت‌هایی که آدم باهاش احساس نزدیکی می‌کنه.
آقای ودود موذن زاده
مجسمه آزادی
الحمدالله تیم فنی و کارشناسای پارس فوم کات بچه‌های خیلی خوبی هستند. دقیقا به دغدغه‌هایی که داشتم خوب گوش می‌کردند. مهم برام این بود که هم کار با کیفیت باشه هم قیمت خوبی بهم بدن. باید بگم که از طریق کار با پارس فوم کات به تجارب جدید رسیدم. کارشناسان فنی کاربلد و خوش اخلاق که همیشه آماده مشاوره دادن و بهتر شدن کار هستند.
آقای اسناوندی

آخرین بلاگ های ما

معماری دیجیتال چیست؟

معماری دیجیتال چیست؟

آیا با معماری دیجیتال آشنایی دارید؟ معماری دیجیتال سعی دارد تا نحوه واکنش صنعت فناوری اطلاعات به دیجیتال امروز را خلاصه کند، پروژه‌های دیجیتالی تا چند سال پیش به نام

اصول طراحی دکوراسیون شهربازی

اصول طراحی دکوراسیون شهربازی

وقتی صحبت از شهربازی می‌شود منظور چیزی بیشتر از یک مجموعه بزرگ از وسایل بازی هیجان‌انگیز و رنگارنگ است. یکی از عواملی که شهربازی‌ها را هیجان‌انگیز می‌سازد، دکوراسیون داخلی آن‌هاست

راهنمای انتخاب ماکت تبلیغاتی

راهنمای انتخاب ماکت تبلیغاتی

چه برندی نو پا داشته باشید و چه زمان زیادی از راه‌اندازی کسب و کارتان گذشته باشد، انتخاب ماکت تبلیغاتی مناسب برای شما حیاتی است. این ابزار تبلیغاتی تاثیر زیادی

aparat