تبلیغات وسیع و گسترده با ماکت های تبلیغاتی

ماکت های تبلیغاتی بهترین ابزار برای ایجاد این تبلیغات و از کارآمدترین آن ها می‌باشد. ماکت‌های تبلیغاتی یکی از کارآمدترین ابزار برای نمایش تبلیغات است. هزینه‌ای منطقی برای تبلیغ کسب و کار مطمئناً بازدهی چند برابری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ماکت‌های تبلیغاتی یونولیتی

یکی از متریال های مناسب برای استفاده و ساخت ماکت‌های تبلیغاتی یونولیت می‌باشد. برش یونولیت برای شکل‌دهی انواعی از اشکال و نمایان شدن در ماکت‌ها انجام می‌گیرد. به دلیل مقاومت بالا در برابر آب و نور یکی از کاربردی ترین مواد در ساخت ماکت یونولیت استد که هم قیمتی مناسب دارد و هم کیفیتی ایده آل و ماندگار.

انواعی از ماکت‌های تبلیغاتی برای فروشگاه‌ها طراحی و ساخته‌شده‌اند که این امر باعث افزایش در روند فروش شده است. از ماکت‌های یونولیتی برای نمایش و تبلیغ کارهای بانکی و خدماتی نیز استفاده می‌شود. انواعی از المان‌ها را می‌توان با برش یونولیت و برش فوم به دست آورد، کافیست المان مدنظر را برای کارشناسان شرکت بازگو نمایید تا بهترین نمایش را از کار خود دریافت نمایید. ماکت‌های تبلیغاتی یونولیتی بسیار مقاوم در برابر نور و آفتاب و ضربه هستند، ازاین‌رو این متریال در ساخت انواع ماکت فضای آزاد و فضاهای سربسته استفاده می‌شود.

کارایی ماکت‌های تبلیغاتی

یکی از کارآمدترین ابزارها برای تبلیغ اجناس و خدمات، ماکت‌های تبلیغاتی می‌باشند. می‌توان از این ابزار برای تبلیغ و رسیدن به هدفی مشخص در نمایشگاه‌ها همایش‌ها و غیره استفاده کرد. ماکت بیلبرد تبلیغاتی یکی از پرمصرف‌ترین ماکت‌ها می‌باشد. در ساخت انواع ماکت‌ها تکنیک و متریال های خاصی استفاده می‌شود که با توجه به استفاده از انواع متریال ها درصدد کسب بهترین نتایج می‌باشد. انواع مختلفی از متریال ها همان‌طور که گفته شد در ساخت ماکت‌ها مخصوصاً ساخت ماکت‌های بزرگ به‌کاربرده می‌شود.

به‌عنوان‌مثال در دسته‌ای از متریال های ماکت از هسته فوم با روکش زرین یا اصطلاحاً برش فوم استفاده می‌گردد. البته از این متریال برای ماکت‌های ایندور استفاده می‌شود. برای ماکت‌های اوتدور از هسته فوم و روکش فایبرگلاس فلزی استفاده خواهد شد. به دلیل مقاومت و ماندگاری بالا در برابر شرایط از این متریال استفاده می‌گردد. ابعاد ماکت‌ها محدودیتی ندارد و می‌توان از ابعاد بسیار کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ را طراحی نمود.

 

موارد استفاده از ماکت‌های تبلیغاتی یونولیتی

موارد استفاده از ماکت‌های یونولیتی برای تبلیغ در فضاهای شهری باعث جلب‌توجه بیشتری شده است. این ماکت‌ها معمولاً در فضاهای نمایشگاهی، مسیر تردد خودروها و خیابان‌های اصلی و فروشگاه‌های عرضه محصولات و در ورودی مجتمع‌های تجاری بزرگ قرار می‌گیرند. البته همان‌طور که در بخش‌های اول گفته شد ماکت‌های تبلیغاتی بر اساس نوع استفاده، جنس روکشان ها معین می‌شود. در این بخش به معرفی چند مورد از کاربردی‌ترین موارد استفاده از ماکت‌ها می‌پردازیم:

  1. ماکت بیل برد تبلیغاتی: یکی از بهترین ماکت‌های یونولیتی جهت ارائه تبلیغ بر روی بیل بردها می‌باشد. بزرگ‌ترین برندها و معتبرترین شرکت‌ها این فعالیت را در جهت تبلیغ کار خود انجام می‌دهند.
  2. ماکت ادوات نظامی: کاربرد این ماکت‌ها خاص می‌باشد ولی کارایی آن در ساخت ادوات نظامی بالاست.
  3.  ماکت انواع لوازم بهداشتی
  4.  ماکت انواع جوایز اهدایی
  5.  ماکت‌ تبلیغاتی نمایشگاهی
  6.  ماکت انواع گوشی‌های همراه
  7.  ماکت انواع حیوانات برای نمایش خاص مربوط به برند خاص
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *